Lovense Domi 2

Lovense jest firmą, która wprowadza niesamowite innowacje na rynku gadżetów erotycznych. Doskonałym przykładem jest Domi – masażer, który łączy ogromną moc z kompaktowymi rozmiarami oraz nowoczesnymi funkcjami. To świetna zabawka do seksu na odległość, a także solowych zabaw. Wspaniała propozycja dla kobiet pragnących wyrafinowanych przyjemności!

Niezwykła moc w niewielkim urządzeniu

Lovense Domi 2 to idealny wibrator do podróży. Nie ma kabla i waży 300 gram, więc bez trudu zmieści się w podróżnej torbie. Ma przy tym naprawdę zdumiewającą moc! Istnieje możliwość włączenie wibracji, które zaspokoją nawet największe miłośniczki erotycznych wrażeń. Przekonaj się sama, oddając się interesującym zabawom w hotelowym pokoju!

Czytaj dalej...
Stwórz idealny tryb wibracji

Marka Lovense znana jest z wprowadzania w produkcji gadżetów niezwykle kreatywnych rozwiązań. Dlatego też model Domi posiada między innymi funkcję programowania różnych trybów wibracji. Warto poeksperymentować, by stworzyć tryb, który będzie najbardziej Ci odpowiadał. Możesz dostarczyć sobie delikatnych pieszczot, ale też takich, dzięki którym cała zadrżysz!

Zupełnie nowy smak seksu na odległość

Gadżety Lovense kojarzą się wielu osobom przede wszystkim z seksem na odległość. Takie możliwości daje również model Domi! Dzięki aplikacji Lovense Remote tym masażerem może sterować Twój partner nawet z drugiego końca świata – wystarczy połączenie z wi-fi! Dla par, które z różnych przyczyn przebywają daleko od siebie jest to naprawdę niesamowita opcja!

Lovense Domi 2 posiada dodatkową funkcję, która daje ciekawe możliwości w trakcie seksu na odległość. Może on bowiem emitować migające kolorowe światła. Dzięki temu osoba kontrolująca gadżet ma szansę dokładnie zobaczyć to, co z nim robi! To niewątpliwie ciekawy dodatkowy smaczek w trakcie zabaw tego rodzaju.

Nie tylko erotyka

Lovense Domi 2 to znakomita zabawka erotyczna, jednak jej wykorzystanie wykracza poza seksualny kontekst. Bardzo dobrze sprawdzi się również na przykład w trakcie odprężającego masażu pleców. Dzięki niej można zatem zakosztować wielu również rodzajów relaksu. Warto sobie na to pozwolić!


Idź do sklepu

Lovense Domi 2 - OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź poniżej recenzje i opinie o produkcie:

Uwielbiam jego niewielki rozmiar. Dzięki temu mogę go zabrać ze sobą naprawdę wszędzie! Wycieczka w góry czy też podróż służbowa? Masażer mam zawsze przy sobie!

Kasia

Zdarza się, że mój chłopak często wyjeżdża w delegację i wtedy potrzebuję nieco pomocy. Wtedy mój mały "Domi" sprawdza się idealnie!

Klaudia

Naprawdę nie sądziłam, że to niepozorne i niewielkie urządzonko jest w stanie zdziałać takie cuda. Fantastyczny gadżet, który musi mieć każda nowoczesna kobieta! Polecam!

Justyna

W skład produktu wchodzą:

Masażer typu "różdżka"

Kabel do ładownia

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ

Bliski zasięg

Możliwość zdalnego sterowania masażerem z bliskiej odległości przez Bluetooth

Daleki zasięg

Możliwość zdalnego sterowania masażerem przez internet, pozwala na zabawę na odległość

Nieskończona liczba możlwiośći

Nieograniczona liczba wzorców działania masażera

Synchronizuj z muzyką

Funkcja działania masażera w synchronizacji z odtwarzaną muzyką

Aktywacja dźwiękowa

Masażer aktywowany dźwiękiem

Poziomy wibracji

Szeroki wachlarz możliwości ustawień poziomu wibracji

Kompatybilny z:
  • iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 i kolejnymi wersjami
  • Android 4.3 i kolejne wersje (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Mac (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Windows PC (potrzebny Adapter USB Bluetooth Lovense do połączenia)

Zrzuty ekranu z aplikacji do zdalnego sterowania masażerem:

Wytrzymały, gładki i dobrze zbudowany

Wzmocniona szyjka umożliwia dostoswanie nacisku tak jak lubisz. Całkowita kontrola dzięki szerokiemu zasięgowoi wibracji i mocy. Pomimo kompaktowych rozmiarów, bezprzewodowy masażer posiada tyle mocy ile potrzebujesz.
Do sklepu!

W skład produktu wchodzą:

Masażer typu "różdżka"

Kabel do ładownia

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ