Lovense Nora

Zabawki erotyczne Lovense to jedne z najbardziej zaawansowanych produktów tego typu dostępnych na rynku. Doskonałym tego przykładem jest wibrator-króliczek Nora, który łączy charakterystyczną dla Lovense możliwość kontrolowania zabawki na odległość z niezwykłym projektem, dzięki któremu jak żaden inny wibrator pieści damskie sfery erogenne. Sprawdź jego niesamowite funkcje!

Ogromna różnorodność doznań

Ciężko znaleźć drugi wibrator, który potrafi pieścić kobiece ciało na tyle sposobów, co Lovense Nora! Jego kształt pozwala na doskonałą stymulację punktu „G” i łechtaczki, a obracające się w środkowej części kulki umożliwiają masaż pochwy od środka. Sama przekonaj się, jakie to przyjemne! Dzięki niesłychanej różnorodności doznań Nora jest zabawką, która szybko się nie znudzi i pozwala kobietom w pełni odkryć swoją seksualność.

Czytaj dalej...
Niezwykły seks na odległość

Bardzo rozpoznawalną cechą zabawek Lovense jest możliwość sterowania nimi na odległość za pomocą aplikacji mobilnej. Można robić to z niewielkiej odległości (za pośrednictwem bluetooth) lub nawet z drugiego końca świata (dzięki połączeniu z internetem). Dlatego cieszą się ogromnym powodzeniem wśród par, które z różnych powodów dzieli odległość. Lovense Nora również posiada takie funkcje!

Niektóre możliwości Lovense Nora mogą zaskoczyć nawet osoby, które dobrze znają tematykę seksu na odległość z wykorzystaniem przenośnych technologii. Co powiecie na przykład na możliwość synchronizacji zabawki z innym egzemplarzem Nora czy masturbatorem Max? Takie połączenie to możliwość odkrycia doznań zupełnie nowego typu, których tradycyjne erotyczne gadżety nie są w stanie zaoferować.

Baw się dokładnie tak, jak chcesz

Sterowanie zabawką za pomocą aplikacji to jednak nie tylko zabawy na odległość. To również możliwość ustawienia własnych trybów wibracji, dzięki którym możesz bawić się dokładnie tak, jak chcesz! Jest to zatem zabawka idealna dla kobiet, które mają ochotę eksperymentować, aż znajdą idealne doznania. To niesamowita przygoda!


Idź do sklepu

Lovense Lush - OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź poniżej recenzje i opinie o produkcie:

nie mogę narzekać na działanie lovense lush... właściwie to całkiem polubiłam ten prezent :) doskonale spełnia swoje zadanie, ja jestem zadowolona, chłopak chyba też. trochę się bałam działania aplikacji, bo nie przepadam za takimi nowinkami, ale jej obsługa jest prosta i nie sprawia nam żadnego problemu

Maria

Jestem zadowolona z zakupu Lovense Lush. Wibrator jest ładnie wykonany, na pierwszy rzut oka widać, że to porządny produkt, wart większych pieniędzy. Używam go do samodzielnej zabawy, ma mocne wibracje, zaskoczyło mnie, że ma całkiem spore wymiary. Aplikacja jest intuicyjna, nie miałam więc problemu z nauką obsługi urządzenia.

Anna

Produkt genialny! W końcu znaleźliśmy zabawkę, która pozwala mi na sterowanie przyjemnością mojej kobiety. Używamy Lovense Lush przede wszystkim na zewnątrz - w parku, na zakupach, w restauracji. Element zaskoczenia i moja satysfakcja są najlepsze, ale mojej kobiecie też się to podoba. Zaskoczony byłem, że wibrator jest dość duży.

Mariusz

W skład produktu wchodzą:

Wibrator sterowany przez Bluetooth

Kabel USB do ładownia

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ

Do zabawy w pojedynkę

Zdalnie sterowany wibrator do zabawy solo

Do gry wstępnej

Zdalnie sterowany wibrator przez partnera podczas gry wstępnej

Do dyskretnej zabawy

Zdalnie sterowany wibrator przez partnera do dyskretnej zabawy w miejscach publicznych

Bliski zasięg

Wibrator zdalnie sterowany przez partnera znajdującego się blisko za pomocą Bluetooth

Daleki zasięg

Zdalnie sterowany wibrator przez internet, daleki zasięg, pozwala na zabawę na odległość

Nieskończona liczba możlwiośći

Nieograniczona liczba wzorców działania wibratora

Synchronizuj z muzyką

Funkcja działania wibrator w synchronizacji z odtwarzaną muzyką

Aktywacja dźwiękowa

Wibrator aktywowany dźwiękiem

Kompatybilny z:
  • iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 i kolejnymi wersjami
  • Android 4.3 i kolejne wersje (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Mac (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Windows PC (potrzebny Adapter USB Bluetooth Lovense do połączenia)

Galeria zdjęć produktu:

Zrzuty ekranu z aplikacji do zdalnego sterowania wibratorem:

Najbardziej dyskretny wibrator na rynku!

Ciche, ale PEŁNE MOCY wibrujące jajko!
Do sklepu!