Lovense Lush 2

Seks na odległość do niedawna ograniczał się do wymieniania sprośności przez telefon. Teraz z kolei mamy dostęp do możliwości, które dopiero co wydawały się domeną science fiction! Co powiesz bowiem na wibrator, którym można sterować na odległość za pomocą aplikacji w smartfonie? Może się to wydawać niewiarygodne, ale teraz jest możliwe. Przedstawiamy Lovense Lush 2 – wibrator, który zmieni Twoje spojrzenie na erotyczne gadżety!

Nowy wymiar seksu na odległość

Co powiecie na stymulację, którą partner może sterować z drugiego końca świata? Aż ciężko w to uwierzyć, ale Lovense Lush 2 daje dokładnie taką możliwość. Wystarczy aplikacja w smartfonie i dostęp do Wi-Fi! To idealna opcja, gdy na przykład partner wyjedzie w delegację! Dzięki niej możesz poczuć bliskość i rozkosz, jakby znajdował się tuż obok Ciebie, szczególnie jeśli przy okazji zafundujecie sobie mały pokaz przez kamerkę.

Czytaj dalej...
Orgazm wszędzie, gdzie tylko sobie zamarzysz

Lovense Lush 2 to wibrator, dzięki któremu można wprowadzić w życie najśmielsze erotyczne fantazje – zarówno własne, jak i drugiej osoby. Zawsze marzyłaś o orgazmie w miejscu publicznym? Dzięki Lovense Lush 2 to możliwe! Umieszczasz wibrator w pochwie, a partner kontroluje intensywność wibracji – mogą być one zarówno bardzo delikatne, jak i ekstremalnie mocne. Co więcej, nawet na „najwyższych obrotach” wibrator działa idealnie cicho, więc jedynym dźwiękiem, który może zdradzić jego działanie, jest jęk rozkoszy!

Bez połączenia z internetem wibrator można kontrolować z odległości kilkudziesięciu metrów. To wystarczy, by wprowadzić w życie wiele seksualnych zachcianek...

Rozkosz w rytm ulubionej muzyki

Muzyka potrafi czasami dać tyle rozkoszy, co dobry seks. A co gdyby połączyć te dwie wspaniałe przyjemności? To kolejne marzenie, które może spełnić Lovense Lush 2! Istnieje bowiem możliwość ustawienia działania wibratora w taki sposób, by wibrował w rytm ulubionych dźwięków. Sprawdź każdy gatunek muzyki, od delikatnych pieszczot z muzyką klasyczną po żywiołową stymulację z tanecznymi hitami!


Idź do sklepu

Lovense Lush 2 - OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź poniżej recenzje i opinie o produkcie:

nie mogę narzekać na działanie lovense lush... właściwie to całkiem polubiłam ten prezent :) doskonale spełnia swoje zadanie, ja jestem zadowolona, chłopak chyba też. trochę się bałam działania aplikacji, bo nie przepadam za takimi nowinkami, ale jej obsługa jest prosta i nie sprawia nam żadnego problemu

Maria

Jestem zadowolona z zakupu Lovense Lush 2. Wibrator jest ładnie wykonany, na pierwszy rzut oka widać, że to porządny produkt, wart większych pieniędzy. Używam go do samodzielnej zabawy, ma mocne wibracje, zaskoczyło mnie, że ma całkiem spore wymiary. Aplikacja jest intuicyjna, nie miałam więc problemu z nauką obsługi urządzenia.

Anna

Produkt genialny! W końcu znaleźliśmy zabawkę, która pozwala mi na sterowanie przyjemnością mojej kobiety. Używamy Lovense Lush 2 przede wszystkim na zewnątrz - w parku, na zakupach, w restauracji. Element zaskoczenia i moja satysfakcja są najlepsze, ale mojej kobiecie też się to podoba. Zaskoczony byłem, że wibrator jest dość duży.

Mariusz

W skład produktu wchodzą:

Wibrator sterowany przez Bluetooth

Kabel do ładownia

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ

Do zabawy w pojedynkę

Zdalnie sterowany wibrator do zabawy solo

Do gry wstępnej

Zdalnie sterowany wibrator przez partnera podczas gry wstępnej

Do dyskretnej zabawy

Zdalnie sterowany wibrator przez partnera do dyskretnej zabawy w miejscach publicznych

Bliski zasięg

Wibrator zdalnie sterowany przez partnera znajdującego się blisko za pomocą Bluetooth

Daleki zasięg

Zdalnie sterowany wibrator przez internet, daleki zasięg, pozwala na zabawę na odległość

Nieskończona liczba możlwiośći

Nieograniczona liczba wzorców działania wibratora

Synchronizuj z muzyką

Funkcja działania wibrator w synchronizacji z odtwarzaną muzyką

Aktywacja dźwiękowa

Wibrator aktywowany dźwiękiem

Kompatybilny z:
  • iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 i kolejnymi wersjami
  • Android 4.3 i kolejne wersje (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Mac (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Windows PC (potrzebny Adapter USB Bluetooth Lovense do połączenia)

Galeria zdjęć produktu:

Zrzuty ekranu z aplikacji do zdalnego sterowania wibratorem:

Najbardziej dyskretny wibrator na rynku!

Ciche, ale PEŁNE MOCY wibrujące jajko!
Do sklepu!

W skład produktu wchodzą:

Wibrator sterowany przez Bluetooth

Kabel do ładownia

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ