Lovense Max2

Lovense jest firmą znaną z innowacyjnego podejścia do zabawek erotycznych. Prawie każda osoba zainteresowana tematem słyszała o ich niezwykłych funkcjach, dzięki którym umożliwiają niesamowity seks na odległość. Marka ma na koncie jedną z najbardziej intrygujących zabawek erotycznych dla mężczyzn dostępnych na rynku – masturbator Lovense Max2! Połączenie realistycznych wrażeń z rewolucyjną technologią czyni z niego gadżet z absolutnie najwyższej półki.

Perfekcyjnie realistyczne wrażenia

Lovense Max2 jest masturbatorem niesłychanie realistycznym. Rękaw masturbacyjny wykonany z materiału perfekcyjnie imitującego prawdziwą skórę to gwarancja wrażeń nie do odróżnienia od penetracji waginy, a niejednokrotnie i przyjemniejszych. Co więcej, wykorzystany materiał jest niesłychanie elastyczny, dzięki czemu dopasuje się do każdego rozmiaru członka. Prawdziwie uniwersalna zabawka!

Tekstura rękawa została opracowana tak, by oferować wrażenia zarówno podczas wchodzenia, jak i wychodzenia. Prawdziwa gratka dla każdego mężczyzny, który ceni sobie przyjemność na wysokim poziomie!

Czytaj dalej...
Seks na odległość jak nigdy wcześniej

Podobnie jak inne gadżety marki Lovense, Max może być wykorzystywany do seksu na odległość. Druga osoba może nim sterować za pomocą aplikacji nawet z drugiego końca świata (wystarczy dostęp do połączenia wi-fi). Co więcej, masturbator może synchronizować się z innym Maxem lub wibratorem Lovense Nora, dzięki czemu gadżety będą ze sobą współpracować. Tym bardziej zatem jest to doskonałe rozwiązanie dla par, które chcą pielęgnować wzajemne pożądanie nawet znajdując się daleko od siebie!

Masturbator można również kontrolować z niewielkiej odległości dzięki połączeniu Bluetooth. Dzięki temu staje się naprawdę świetnym gadżetem do gry wstępnej.

Dostosuj wrażenia do potrzeb

Jak przystało na gadżet Lovense, Max daje możliwość osiągnięcia wrażeń różnego typu – od delikatnych po niesamowicie intensywne. Oferuje trzy ustawienia pompy powietrznej (subtelne, średnie i głębokie) oraz wibracji (małe, średnie i silne). Warto wypróbować wszystkie!


Idź do sklepu

Lovense Max2 - OPINIE KLIENTÓW

Sprawdź poniżej recenzje i opinie o produkcie:

Jeśli jesteś wymagający, to Lovense Max2 będzie idealne... Świetny masturbator, wyjątkowo ciasny i miękki, do tego imituje prawdziwą pochwę. Regulacja mocy wibracji i siły ssania sprawia, że można zafundować sobie kilka różnych orgazmów, w zależności od humoru. Jak dla mnie super, masturbator z wyższej półki, na pewno wart swojej ceny.

Lovense Max2 to masturbator wysokiej klasy, cyberskóra idealnie imituje pochwę, nawet ruchy wnętrza są identyczne. Dla faceta, który nie ma obok siebie kobiety jest idealny na szybki numerek lub dłuższą zabawę, co kto woli. Ma regulowaną siłę wibracji i ssania, dzięki temu nigdy nie ma nudy przy jego stosowaniu, a do tego spory plus - jest łatwy w czyszczeniu.

Stosuję masturbator Lovense Max2 głównie do zabawy we dwójkę - trzeba przyznać, że jakość wykonania jest super, nie ma się do czego przyczepić, imituje prawdziwą pochwę i jej ruchy. Dzięki aplikacji może nim sterować druga osoba i to ona dawkuje rozkosz i jej nasilenie... Warto się w ten sposób pobawić, szczególnie gdy nuda wkrada się do sypialni lub na czas rozłąki.

W skład produktu wchodzą:

Masturbator męski Bluetooth - Lovense Max2

Kabel do ładownia USB

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ

Masturbator do ponownego ładowania

Możliowść ładowania masturbatora męskiego za pomocą ładowarki USB

Masturbator bezpieczny dla ciała

Masturbator męski zbudowany z bezpiecznych dla ciała materiałów.

Masturbator Bluetooth

Łączność z masturbatorem za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth

Masturbator zdalnie sterowany

Możliwość zdalnego sterowania masturbatorem poprzez aplikację w telefonie, za pomocą Bluetooth

Masturbator Sterowany przez internet

Możliwość sterowania masturbatorem przez internet za pomocą aplikacji

Seks na odległość

Zsynchronizuj z Lovense Nora(lub drugim Lovense Max2) - zabawki będą oddziaływały na siebie

Kompatybilny z:
  • iPhone/iPad Air/iPad Mini/iPod Touch iOS 9.0 i kolejnymi wersjami
  • Android 4.3 i kolejne wersje (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Mac (z włączonym Bluetooth 4.0)
  • Windows PC (potrzebny Adapter USB Bluetooth Lovense do połączenia)

Galeria zdjęć najlepszego masturbatora Lovense Max2:

Kontroluj skurcze i wibracje masturbatora

Ustawienia pompki powietrznej

Ustawienia wibracji

Realistyczne odczucia seksualne!

Odpowiednio zaprojektowana pompka powietrzna, odpowietrznik pozwalający na kontrolę poziomu ssania, struktura wnętrza masturbatora - wszystko to zapewnia realistyczne odczucia seksualne.
Do sklepu!

W skład produktu wchodzą:

Masturbator męski Bluetooth - Lovense Max2

Kabel do ładownia USB

Instrukcja obsługi

KUP TERAZ